KRAJOWA GRUPA DORADZTWA ENERGETYCZNEGO

O nas

Krajowa Grupa Doradztwa Energetycznego istnieje od 2007 roku, nieustannie zwiększając swoje kompetencje oraz grono stałych, zdowolonych klientów. W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt podmiotów, z którymi stale współpracujemy, dostarczając innowacyjne i nowoczesne rozwiązania w zakresie doradztwa energetycznego.

Dla nas ważni są ludzie dlatego KGDE składa się wyłącznie z wykwalifikowanych inżynierów między innymi z dziedziny energetyki cieplnej, chłodnictwa, elektroenergetyki, budownictwa, a także przemysłu. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu kompleksową ofertę, a stały kontakt z ekspertami w branży da Państwu poczucie bezpieczeństwa energetycznego.

Jesteśmy grupą wyłącznie z Polskim kapitałem, korzystamy z rozwiązań i dostawców sprawdzonych przez wiele lat, a dodatkowo aktywnie wspieramy środowisko naturalne przez stale wdrażane mechanizmy i rozwiązania związane z pozyskiwaniem energii ze źródeł odnawialnych (farmy wiatrowe, fotowoltaika), wdrażamy też na szeroką skalę rozwiązania obniżające zużycie energii z tradycyjnych źródeł nieodnawialnych (elektryczne, stałe i gazowe). Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają licznie prowadzone szkolenia kadry technicznej.

Posiadamy rozbudowaną sieć partnerów i doradców na terenie całego kraju dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do Państwa w każdym czasie. Stały kontakt z inżynierem, który zawsze odpowie na Państwa pytania, jest u nas standardem. Dla nas nie ma niewygodnych, trudnych pytań. Na każde udzielimy rzetelnej i merytorycznej odpowiedzi, a grono naszych stałych, zadowolonych klientów jest najlepszym potwierdzeniem kompetencji, którymi dysponujemy.

Zaufali nam